akuplus logo s

image menu Produkt Technológia Registrácia Predajcovia

 

sticker

Aku+ je a vedecky testovaný, osvedčený a patentovaný produkt.

Máme mnoho nezávislých laboratórnych a univerzitných testovacích výsledkov pre AKU+ a pre našu hlavnú technológiu PureBlack.
 
Neváhajte nás kontaktovať pre dodatočné informácie!
 

 

Zákaznícke odozvy

 
"Je to rýchlejšie!! Fascinujúce!!!"
 
"Okamžite som ju nalepil v obchode a prekvapila ma rýchlosť. Tiež ma prekvapila rýchlosť akou sa objavila mapa. Ďalšiu si chcem nalepiť na môj domáci wifi router."
 
" Kúpil som si jednu pre môj smartfón. Cítil som rozdiel priamo v dlani mojej ruky, telefón sa toľko nezohrieval ako predtým, tak som si prišiel po ďalšiu fóliu."
 
"Reakčný čas mojej ISO6 (typ telefónu), celého telefónu, domácej obrazovky, mapa zrýchlila potom čo som ju nalepil na batériu. "
 
"Nalepil som rovnako dve fólie na môj WIFI router a batéria sa toľko nezohrievala, ani môj telefón, hoci je ťažké zabrániť akémukoľvek zvýšeniu teploty."
 
"V porovnaní s minulosťou som necítil žiadne zrýchlenie telefónu. Nalepil som fóliu a batéria vydržala dlhšie. Myslím si, že to je užitočné."
 
POZNÁMKA! Účinky AKU+ batérie dobíjajúcej fólie môžete zaznamenať rôzne na rozdielnych elektrických zariadeniach. Typy batérií, zariadení, vek a energetická hladina okolia, to všetko ovplyvňujú prácu fólie.
 

Čo robí túto fóliu špeciálnou?

 
Odpoveďou je naša jedinečná technológia nazvaná PureBlack. PureBlack je vytvorená použitím najnovších nano-technológií v Japonsku. Je to kombinácia organických a anorganických materiálov a má jedinečnú fyzickú charakteristiku PureBlack získala najvyššiu spôsobilosť zdravotnej bezpečnosti. Pre jej pozitívne účinky je používaná v priemysle kozmetickom alebo odevnom, a inom priemysle po celom svete.
 
aku -layers original

Čo je PureBlack?

Ako výsledok 20 ročného výskumu, využívajúc výhody nanotechnológií – Japonským vedcom sa podarilo spojiť prírodnú, minerálnu kombináciu, obsahujúcu mikropórové kryštalické častice – nazvane PureBlack. Aktívna látka je patentovaný minerálny prášok, ktorú aplikujeme do jednej vrstvy AKU+ fólie.
 
PUREBLACK JE ORIGINÁLNA PATENTENTOVANÁ TECHNOLÓGIA (OD 2003)!
 
PPureBlack je látka šetrná k životnému prostrediu, ktorá prešla rôznymi testami robenými organizáciami merajúcimi ľudskú, zvieraciu a rastlinnú bezpečnosť. Výskum Japonských vedcov skončil úspechom: podarilo sa im vyrobiť latku, ktorá je schopná absorbovať veľké množstvo radiácie a odrážať ju späť pri 7µ – 12µ vlnovej dĺžke do svojho prostredia. Tato jav je známy svojim veľmi pozitívnym účinkom – prirodzene, je determinovaný energiou svojho okolia, ale efekt pri aplikácii PureBlack je nepretržitý. Nie je potrebný žiadny zdroj energie, preto ani neviaže na polohu.
 
PureBlack obdŕžal INCI kód od CTFA (Cosmetic, Toiletry, and Fragrance Association), a bol označený za VÝNIMOČNE BEZPEČNÚ LÁTKU, bez žiadnych škodlivých vedľajších účinkov..
 
Niektoré z prísad: Íl, Titán-uhličitý, Oxid železitý, Lignín.
 

 
Objemová hmotnosť
0,2-2,1 g/m
Špecifický povrch 1-2000 m2/g
Pórovitosť 30-70%
Tepelná vodivosť 0,1-200 W/(m*k)
Popoľnatosť 0,2-50%
Špecifická absorpcia 5-200 mg/g
Koeficient termálnej rozpínavosti 0,2-40 10*-6/k
pure black logo
 
mink-chart original
Energeticka emisia grafu PureBlack pri 25-30°C
 
Zdá sa, že minerálne zlozenie PureBlack vykazuje špecifickú emisnú energiu medzi 980 cm-1 and 2500 cm-1 v porovnaní s teoretickou emisnou krivkou blackbody pri izbovej teplote. Tento prekvapujúci efekt je možné opísať nasledovne: pravdepodobne energia absorbovaná vzorkou na nižších vlnových dĺžkach je emitovaná vo vyšších vlnových dĺžkach. Tento efekt je veľmi častý pri emitovanej energii oblasti UV-viditeľného spektra, nazývanom fotoluminiscencia, čo môže byť zriedkavým zjavom v infračervenej oblasti.